...:ıIıIıI:KaLiTeNiN yEnİ AdReSi:IıIıIı:...
Otobüs (muavini) Htc9cya2

Join the forum, it's quick and easy

Otobüs (muavini) Htc9cya2

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otobüs (muavini)

Otobüs (muavini) Empty Otobüs (muavini)

Mesaj tarafından ßy_sXasi Perş. Tem. 23, 2009 1:34 pm

ben sehırler arası yolcu tasıyan özel bır firmada muavinim isden ayrılmıştım vede cok canım sıkılıyodu evde babamla hep kavga ediyoduk gece yattıgımda rüyamda baska bır firmada ışe basladıgımı gordum sabah uyandıgımda dışarıya çıktım arkadaslarla gezdık öğlen 3:30 civarı eve geldim tam o sırada tlf caldı arayan benım ayrıldıgım otobüsün şöförüydü ve saat 5 de antalya seferimizin oldugunu söyledı ve benı tekrar ışe çağırda tabi bende hemen hazırlıklarımı gördüm ve saat 4'de oto garda oldum neyse yola cıktık G.antepe girip yolcularımızı aldık ve cıktık antep cıkısında ben onde oturuyodum ve kaptan benden kalkıp cay kahve servisi yapmamı istedı ben servisi yaparken gözüm birden cama takıldı sanki simsiyah bi şey otobüsü sarmıştı tam o sırada önümüzde seyır halinda olan bır kamyona arkadan vurduk tam bir kıyamet günü gibiydi şöför direksıyonu kırdı şarampole yuvarlandık araba mahvolmus bir haldeydi yolcuların cığlığı hala kulağımdan gitmiyo şöför direksiyonla konsol arasında sıkışmıştı çıkartık bende hiç bir şey yoktu ama kendimi rüyada sanıyodum sankı ben yasıyorum ama aklım yerinde değil gibiydi neyse şöför hastanede öldü
tarih: 18 5 2002 mayıs saat 8:30 firma ___
ßy_sXasi
ßy_sXasi
ADMİN
ADMİN

Hayvan : 7
Takımlar : 2
Ruh Hali : 21
Kedi
Uyarı :
Otobüs (muavini) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Otobüs (muavini) Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Seviye:
Otobüs (muavini) Imgleft100/100Otobüs (muavini) Emptybarbleue  (100/100)
Başarı Puanı:
Otobüs (muavini) Imgleft95/100Otobüs (muavini) Emptybarbleue  (95/100)
Güçlülük:
Otobüs (muavini) Imgleft100/100Otobüs (muavini) Emptybarbleue  (100/100)

https://krall.yetkin-forum.com